IT Specialista, Správa systémů a HW

Baví Vás IT, nebojíte se práce s lidmi a zvládáte angličtinu?

Máte zkušenosti z interního IT, ERP systém, správa serverů?

Přidejte se do našeho IT týmu!

Hlavní pracovní náplň:

  • Správa a údržba koncových PC stanic a jejich příslušenství  SW, uživatelská podpora
  • Základní správa serverů (Windows, SQL, Exchange, Active Directory, atp.) a prvků sítě
  • Základní administrace ERP systému včetně navazujících systémů
  • Analýza procesů, legislativních a technických podmínek a požadavků uživatelů
  • Zajišťování procesu optimalizace využití počítačů a omunikačních systémů ve firmě (soulad s GDPR, cloud, …)
  • Získávání a zpracování informací, včetně zvládnutí a využití moderních informačních technologií

Profil vhodného kandidáta:

  • SŠ vhodného zaměření
  • Pokročilá znalost PC (MS Windows, MS Office, SAP výhodou)
  • Zkušenosti s informačními systémy.
  • Zkušenosti se síťovým softwarem
  • Samostatnost, flexibilita, aktivní přístup k řešení problémů, psychická odolnost.
  • Zkušenosti s prací v interním IT oddělení výhodou
  • Znalost anglického jazyka alespoň ve stupni B1.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s jedinečnou technologií a zahraniční účastí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění a další
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání, kvalifikační rozvoj, jazykové kurzy
  • Možnost hlídání dětí ve firemní dětské skupině
  • Další výhody dle kolektivní smlouvy

Jan Slabý

HR Manager

+420 601 133 147
jslaby@kba-grafitec.cz