Logo dětské skupiny Grafinka

Od zaří bude pro naše zaměstnance spuštěn provoz firemní dětské skupiny Grafinka. V červnu jsme začali pracovat na výběru loga, které bude sloužit pro prezentaci a propagaci dětské skupiny, ale obejví se i na nejrůznějších dokumentech a materiálech. Finální výsledek spolupráce s grafiky můžete posoudit v této galerii.

Grafinka je nově vznikající dětská skupina firmy KBA-Grafitec. Cílem této skupiny a celé společnosti je, vyjít zaměstnancům vstříc a nabídnout jim možnost hlídání jejich předškolních dětí v blízkosti pracoviště. Prostory, připravené pro naše nejmenší, jste si mohli prohlédnou již v červnu, během dne otevřených dveří.

Nový projekt, kterým bezesporu Grafinka je, nabízí příležitost vyzkoušet nové postupy. Pro návrh loga dětské skupiny jsme se proto rozhodli zvolit netradiční cestu a logo „vysoutěžit“. Prostřednictvím portálu Design Turnaj jsme umožnili jak, profesionálním, tak začínajícím grafikům, popasovat se s požadavky na výslednou grafiku. Cílem bylo vytvořit jednoduché, hravé a všestranně použitelné logo ve firemní modré barvě.

V našem turnaji se sešlo celkem 26 návrhu, z nich byl vybrán finální design, který nejlépe naplňuje výše specifikované zadání. Co na něj říkáte?