Upravit stránku

Naše IT profese

Jako zaměstnanec na IT oddělení v KBA Grafitec pracujete v malých týmech IT profesionálů na často velmi specifických požadavcích zákazníka, neboť každý stroj vyžaduje zcela individuální naprogramování. Ve spolupráci s odbornými odděleními firmy naši IT odborníci splňují přesně takové požadavky, které vyžadují naše stroje v duchu přání zákazníka. Kooperace jednotlivých útvarů nás činí silnými, protože každý stroj ve výrobě těží z know-how jednotlivců. 

  • Softwarový inženýr

    Těšíme se na Vaše schopnosti řešitele problémů a perfekcionisty. Naši softwaroví inženýři působí jako architekti softwaru na bázi našich technických konceptů a jejich dalšího vývoje. Přitom úzce spolupracují s oddělením vývoje softwaru a hardwaru v naší centrále v Německu. Dobré jazykové znalosti, zejména v odborné terminologii, jsou nutné. V našem IT oddělení neustále přizpůsobujete software aktuálním požadavkům zákazníka a vytváříte technickou dokumentaci. S technologií s vysokou přesností a zkušeným IT týmem jsme silně orientováni na co nejlepší provedení našich strojů pro naše zákazníky.

    IT oddělení je poháněno Vašimi kreativními nápady a inovačními schopnostmi. Zkušenosti softwarového inženýra v tvorbě softwaru pro průmyslové výrobky a vysoké nároky nás posouvají konstantně vpřed.