Upravit stránku

Naše obchodní pozice

Obchodní oddělení je v častém spojení s naší centrálou v Německu. Občasné cesty do mateřské společnosti patří k úkolům pracovníků na těchto pozicích. Práce v rámci obchodního oddělení je velmi pestrá a téměř každodenně se můžete těšit na práci, při které svými odbornými znalostmi přispějete celku.

Své zákazníky podporujeme od poptávky projektu až po konečné dodání produktu. S pomocí SAP zaručujeme efektivní průběh procesu v celém svém rozsahu. Vzhledem k tomu, že pečujeme o klienty i projekty z celého světa, je nutné mít ve firmě zaměstnance plynně hovořící anglicky či německy a zároveň s přehledem o případně měnících se požadavcích individuálních projektů. Jak popis již výše napovídá, s námi se můžete těšit na práci vyznačující se především mnohostrannými objednávkami. Vztah se zákazníky je pro nás v rámci zakázky primárně důležitý.

  • Logistik

    Chcete začít v logistice a využít své schopnosti v podniku s desítkami let zkušeností ve svém oboru? Nabízíme zajímavé pracovní prostředí, v němž bude klíčová vaše samostatnost a řízení více procesů současně vítány. KBA Grafitec pečuje o náročné zákazníky po celém světě. Naše logistika je v tomto smyslu centrálním rozhraním mezi několika odděleními - od nákupu a prodeje až po vývoj a management. Na této pozici sledujete zásoby materiálu, komunikujete s dodavateli a řešíte zakázky a objednávky. Vaším cílem je dosáhnout pozitivního hospodářského výsledku při oboustranné spokojenosti. Díky svým vynikajícím jazykovým a komunikačním dovednostem můžete posunout naši logistiku vpřed.