Upravit stránku

Novinky

Logo dětské skupiny Grafinka

Od zaří bude pro naše zaměstnance spuštěn provoz firemní dětské skupiny Grafinka. V červnu jsme začali pracovat na výběru loga, které bude sloužit pro prezentaci a propagaci dětské skupiny, ale obejví se i na nejrůznějších dokumentech a materiálech. Finální výsledek spolupráce s grafiky můžete posoudit v této galerii.

Nové video z výroby a montáže tiskařských strojů v KBA-Grafitec

V červnu bylo možné v našem areálu v Dobrušce potkat filmařský štáb. Na výsledky spolupráce tohoto týmu a našich zaměstnanců se můžete podívat na tomto videu. Prohlédněte se detaily precizní a přesné práci výrobních a montážních týmů, díky kterým dodržujeme nejpřísnější kritéria kvality strojírenské výroby.

Nové nákupní podmínky

Od 1. 6.2017 byly vydány nové nákupní podmínky spol.KBA-Grafitec s.r.o. Zobrazit nové nákupní podmínky

Den otevřených dveří

Projekt 43

Vítězové v bowlingovém turnaji zaměstnanců KBA- Grafitec

Vítězové v bowlingovém turnaji zaměstnanců KBA- Grafitec

„Hello season“ - Longboarding v Dobrušce 1.4.2017

KBA- Grafitec podporuje i volnočasové aktivity mláděže v Dobrušce – setkání příznivců Longboardingu v Dobrušce 1.4.2017 „ Hello season“

Dovednostní soutěž „Obráběč kovů“

Společnost KBA- Grafitec  byla partnerem  dovednostní soutěže „Obráběč kovů“

Celostátní soutěž v programování CNC strojů

KBA-GRAFITEC  byl partnerem  celostátní soutěže v programování CNC obráběcích strojů pomocí software SolidCAM  společně s Podorlickým vzdělávacím  centrem v Dobrušce a společností SolidVision s.r.o 

Střední škola – Podorlické vzdělávací centrum Dobruška se stala hostitelem celostátní soutěže v programování CNC obráběcích strojů pomocí software SolidCAM

KBA-Grafitec v Orlickém týdeníku

 

 

O KBA Grafitec píše Orlický týdeník ve svém únorovém speciálu!

Podívejte se i Vy na zkrácený výtisk o naší firmě.

Výcvikové centrum

V pondělí 6. února  KBA- Grafitec otevřel výcvikové středisko ve kterém budou získávat  potřebnou praxi učni ze středních škol . Výcvikové středisko bude také určeno pro zaškolení nových zaměstnanců  pro dělnické profese .

Ve výcvikovém středisku jsou pracoviště pro montážní práce a základní technologioe pro obrábění kovů.  Další praxe bude organizována přímo v provozech na  NC strojích a pracovištích dílenských control a montážních provozech.

Pro studenty jsme připravili  facebookovou soutěž. Jejich úkolem bude pořizovat zajímavé fotografie z praxe, které se následně umístí na facebook KBA-Grafitecu. Autoři nejlepších fotek budou odměněni .

1. Výzva dotačního programu OPPIK

Open house pro naše zákazníky

Dne 10.11.2016 jsme v areálu KBA-Grafitec s.r.o. přivítali přes 30 našich zákazníků, kterým byla představena spol. KBA-Grafitec s.r.o. prezentací naší firmy panem Ing. Šálou a kolegou panem Bc. Vaníčkem z KBA CEE. Dále si návštěvníci prohlédli výrobní a montážní haly, kde byly k vidění CNC obráběcí stroje, měřící stroje a tiskařské stroje při tisku. Ing. Mračno představil výrobní a montážní postupy s odborných technickým popisem našich strojů, návštěvníci mohli klást otázky týkající se tiskových či výrobních možností. Celou akci provázela přátelská atmosféra, která přispěla k oboustranné spokojenosti.

Den otevřených dveří je úspěšně za námi!

V sobotu 25. června jsme společně s našimi  obchodními partnery, zaměstnanci a ostatními příznivci fy. KBA-Grafitec s.r.o. oslavili 60 výročí výroby strojů pro polygrafický průmysl.

Dopoledne byla otevřená firma pro návštěvníky, kterým jsme ukázali nejmodernější CNC obráběcí stroje, měřící stroje při výrobě a tiskařské stroje při tisku.

Přesto, že bylo tropické počasí, firmu si přišlo prohlédnout cca 1650 návštěvníků, děti si odnesly 1500 reklamních balónků a 3 500 výtisků skládaček kamiónů a autobusů.

Při tiskových ukázkách jsme vytiskli cca 8 000 výtisků, včetně plakátů a pohlednic s Věrou Martinovou, jejíž koncert završil tento slavnostní den.

Těšíme se na příští setkání.

Světová premiéra RA 75 PRO

Náš nejnovější výrobek, tiskařský stroj RA 75 PRO, je předváděn zákazníkům na největší výstavě polygrafické techniky DRUPA 2016. Stroj je prezentován při tisku reálných zakázek s automatickou výměnou tiskových desek, sušením LED a samozřejmě na plný výkon zvládne 16 000 archů/hod.

Den otevřených dveří 25.6.2016

Přijďte se podívat na den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 25.6.2016 v areálu firmy KBA a také ve Staročeském pivovárku.

Vytvořili jsme pro Vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.