Upravit stránku

Přesná strojírenská výroba

Zajišťujeme zakázkovou výrobu strojírenskou dílů, jako jsou válce, ozubení, rozměrných plochých dílů a nerotačních dílců. Využíváme k tomu naše dlouholeté zkušenosti s výrobou tiskařských strojů a schopnosti našich vysoce kvalifikovaných pracovníků.

Strojírenskou výrobu zajišťujeme především pro významné zahraniční klienty z Izraele, Švýcarska a Německa. Na základě technické dokumentace však rádi připravíme nabídku i vám. Garantujeme důsledné dodržování předepsaných mikronových tolerancí, které doložíme měřicími protokoly.

Zadejte nám své specifikace, vypracujeme vám nabídku včetně ceny a dodacího termínu.

Výroba válců

Maximální průměr obrábění 650 mm, délka 2 000 mm. Povrchy válců obrábíme rotačním frézováním s významně vyšší produktivitou než klasické obrábění. Polotovary opracováváme na centru WFL. Následně provádíme žárový nástřik plazmou, který zbrousíme na brusce Schaudt PF61.


CNC obrábění nerotačních dílů

Jsme schopni obrábět prizmatické díly s maximálním rozměrem 1 800 × 2 000 mm, s tolerancemi 0,01 mm. Ukázkový díl je vyráběn na horizontálním centru CWK 500 D z odlitku materiál GGG50.

Bočnice tiskové jednotky

Bočnice tiskové jednotky slouží jako základ tiskového stroje, do kterého se ukládají jednotlivé válce, soustavy válečků a všechny ostatní dílce. Je kladen důraz na tuhost bočnice a přesnost vybraných otvorů.

  Těleso zámku
  Bočnice tiskové jednotky

  Uložení přenášecího a tlakového válce

  • průměr 215 H5
  • válcovitost 0,003 mm
  • kolmost 0,01/100 mm

  Přesné broušení povrchů válců a otvorů

  Jsme schopni přesné výroby v tolerancích 0,001 mm. Ukázkovým dílem je příruba, která slouží pro uložení válce do tiskové jednotky. Příruba je otočná v bočnici tiskové jednotky.

  • tolerance válcovitosti 0,01 mm
  • tolerance kruhovitosti 0,005 mm
  • broušeno tak, aby vznikla tolerance radiální vůle v uložení příruby do bočnice v toleranci 0,004 mm