Upravit stránku

Přístup k našim zaměstnancům

U zaměstnanců klademe důraz na podporu osobního rozvoje. Možnosti, profesního rozvoje nabízím v každém oddělení naší firmy. Zajímáme se, do jaké míry uplatňuje zaměstnanec na pozici své schopnosti a dovednosti. V neposlední řadě dbáme na to, aby pracovní náplň co nejvíce odpovídala představám a požadavků zaměstnanců, stejně tak, jako firmy.

Současně se KBA-Grafitec zaměřuje na posílení své pozice v rámci mezinárodního trhu. V tomto ohledu jsou pro naši společnost velmi přínosní odborníci se znalostí cizího jazyka. Aktivní používání anglického či německého jazyka na úrovni znalosti B2 je tedy zejména na vedoucích či obchodních pozicích velmi vítána. Svou budoucí kariéru můžete v rámci firmy vybudovat rovněž v technických oborech, které jsou v naší společnosti samozřejmě neméně důležité.

Práci s nápady a návrhy zaměstnanců nám umožňuje přímá komunikace i upřímnost směrem k vedení společnosti. Díky otevřenému dialogu mezi kolegy udržujeme vysokou kvalitu a jsme schopni přicházet s novými komplexními řešeními odborných výzev.

S více než 60 lety zkušeností ve výrobě a s využitím vysoce přesných technologií pro globální trh, máme co nabídnout a předat i vám. Přijďte k nám a využijte mezinárodní pracovní prostředí a dlouhodobou perspektivu v KBA Grafitec.

Luboš Moravec, Plant Manager