Uspěli jsme v konkurenci nejúspěšnějších firem našeho regionu

Ve čtvrtek 8.března jsme se zúčastnili akce Firma a živnostník Královehradeckého kraje roku 2017. Celý slavnostní galavečer se konal pod záštitou prezidenta Hospodářské komory České republiky Vladimíra Dlouhého. Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, ministryně pro místní rozvoj v demisi Ing. Kláry Dostálové a poslance Parlamentu ČR, zastupitele Královéhradeckého kraje a starosty města Náchoda Jana Birkeho a za účasti mnoha významných osobností, představitelů Královéhradeckého kraje, městských samospráv a dalších institucí v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě. Byly zde vyhlášeny nejlepší firmy a živnostníci ze všech pěti okresů Královéhradeckého kraje. Akci zorganizovala Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje ve spolupráci s městem Náchod.

Předávání jsme se nezúčastnili pouze jako diváci, ale příjemně nás překvapila nominace do pětičlenného finále ocenění Firma Královehradeckého kraje v kategorii nad 250 zaměstnanců. Ve výběru jsme reprezentovali okres Rychnov nad Kněžnou. Jsme rádi, že jsme v těžké konkurenci našeho okresu uspěli a mohli postoupit do elitního klubu nejúspěšnějších podniků na krajské úrovni. Firmou kraje stala společnost: KASPER KOVO s.r.o., gratulujeme do Trutnova.

Gratulace a velký dík patří všem zaměstnancům, díky kterým můžeme nabízet nejvyšší kvalitu, přesnost a inovace!

V roce 2018 pokračujeme v nastavených strategiích, rozvoji a růstu společnosti, abych stále drželi krok se současnými trendy.