Upravit stránku

Výrobní program KBA-Grafitec

Naše společnost je v současné době jediným výrobcem tiskových ofsetových strojů v České republice. Jsme součástí koncernu Koenig & Bauer Aktiengesellschaft (KBA) se sídlem v Německu, který patří mezi největší světové výrobce tiskové techniky. Hlavním pilířem našeho výrobního programu jsou dvě řady tiskových ofsetových strojů:

  1. Řada RAPIDA 75 PRO
  2. Řada plně automatizovaných strojů RAPIDA 76
S těmito stroji lze tisknout jakékoliv tiskoviny i nejnáročnější reprodukce uměleckého charakteru. Na výběr máte tisk ve formátu A2 nebo B2, a to buď ve dvou, čtyř, pěti, šesti nebo osmibarevném provedení.

Zajímají vás specifikace našich ofsetových strojů a dílů ze strojírenské výroby? Prohlédněte si všechny

Výrobní závod v Dobrušce

V naší preciznosti se odráží 60 let zkušeností z tiskařského oboru. Jsme na mikron přesní!

výrobou pro tiskařský průmysl jsme začali v roce 1956. Od té doby se ji snažíme neustále zdokonalovat a naše zkušenosti využívat k tomu, abychom vám zaručili efektivní a přesnou výrobu v mikronových tolerancích. Při výrobě válců používáme plasmovou technologii pro nanášení otěruvzdorných keramických povrchů. Máme také speciální linku na černění povrchů, nejmodernější obráběcí centra a samostatný vývojový tým. Při montáži pak průběžně testujeme funkčnosti jednotlivých částí strojů. A na závěr provádíme tiskové texty za přítomnosti zákazníka.

Zakázková strojírenská výroba + inženýring

Od ofsetových strojů je jen krůček k zakázkové strojírenské výrobě, kterou jsme se naučili díky dlouhodobé práci v oboru a týmu vysoce kvalifikovaných odborníků, který u nás máme. Přesnou strojírenskou výrobu - konkrétně výrobu rozměrných plochých dílů, válců, ozubení a nerotačních dílců, zajišťujeme především pro významné zahraniční partnery z Izraele, Švýcarska a Německa. Na základě vaší technické dokumentace však rádi připravíme nabídku i vám. Kontaktujte nás.

Z Dobrušky až k vám na firmu

Veškeré hlavní části strojů vyrábíme a montujeme v našem závodě v Dobrušce - ve východních Čechách, v regionu známém vysoce kvalitní průmyslovou výrobou již od poloviny 19. století. Používáme materiály a komponenty pouze od prověřených dodavatelů, přičemž hlavní díly si pečlivě přeměřujeme trojrozměrnými měřicími přístroji.

Výrobní závod v Dobrušce