Koenig & Bauer Grafitec jako zaměstnavatel

Koenig & Bauer Grafitec je společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, které jí umožňují dopřát svým zaměstnancům profesionální přístup, jistou pracovní pozici i profesní rozvoj. Díky růstu firmy samotné mají naši zaměstnanci příležitost být součástí mezinárodního týmu a spolupracovat na plnění různorodých úkolů. Pokud Vás láká zajímavé pracovní prostředí s unikátními technologiemi, můžete se i vy stát součástí našeho týmu.

kariera

V rámci projektu Grafitec 500+ chceme počet zaměstnanců ve výrobě do roku 2022 zdvojnásobit. Ať už jste tedy student, který by u nás rád zpracoval svou závěrečnou práci, či již máte pracovní zkušenosti a zajímá vás konkrétní pozice, nabízíme Vám možnost pracovního místa odpovídajícího Vašim představám, požadavkům i úrovni Vašich dovedností.

 

Přístup k našim zaměstnancům

U zaměstnanců klademe důraz na podporu osobního rozvoje. Možnosti, profesního rozvoje nabízím v každém oddělení naší firmy. Zajímáme se, do jaké míry uplatňuje zaměstnanec na pozici své schopnosti a dovednosti. V neposlední řadě dbáme na to, aby pracovní náplň co nejvíce odpovídala představám a požadavků zaměstnanců, stejně tak, jako firmy. Současně se Koenig & Bauer Grafitec zaměřuje na posílení své pozice v rámci mezinárodního trhu. V tomto ohledu jsou pro naši společnost velmi přínosní odborníci se znalostí cizího jazyka. Aktivní používání anglického či německého jazyka na úrovni znalosti B2 je tedy zejména na vedoucích či obchodních pozicích velmi vítána.

Svou budoucí kariéru můžete v rámci firmy vybudovat rovněž v technických oborech, které jsou v naší společnosti samozřejmě neméně důležité.Práci s nápady a návrhy zaměstnanců nám umožňuje přímá komunikace i upřímnost směrem k vedení společnosti. Díky otevřenému dialogu mezi kolegy udržujeme vysokou kvalitu a jsme schopni přicházet s novými komplexními řešeními odborných výzev.